ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

WARSZTATY MUZYCZNE Z KAMILEM NIEMCEM

30 CZERWCA 2019 r. /godz. 12:00 – 15:00/ GOKSTIR w Jarocinie

 

W dniu 30 czerwca 2019 r. zaplanowaliśmy warsztaty wokalne dla młodzieży. Zajęcia odbędą się w godzinach 12:00 – 15:00 w sali GOKSTiR w Jarocinie. Poprowadzi je Kamil Niemiec – główny instruktor Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie i animator ruch muzycznego. Absolwent Wydziału Muzyki UR. Kapelmistrz i kierownik artystyczny Orkiestry Szałamaistek. Gra w wielu kapelach zespołów ludowych na Podkarpaciu, a także w zespołach „Dzikie wino” oraz „Karczmarze na nowo”. Od lat związany z Caritas Podkarpackim i Towarzystwem Św. Brata Alberta. Współpracuje na co dzień z Diecezją Rzeszowską.

Efektem warsztatów będzie przygotowanie utworu, który zostanie wykonany przez warsztatowiczów na scenie razem z gwiazdą drugiego dnia festiwalu – zespołem Eleni

INFORMACJE DLA ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM W WARSZTATACH:

WARUNKIEM UDZIAŁU W WARSZTATACH JEST:

ORGANIZATOR WARSZTATÓW ZAPEWNIA:

KARTA ZGŁOSZENIOWA WARSZTATÓW MUZYCZNYCH

 

PLENEROWA AKCJA PLASTYCZNA „NAMALOWAĆ MUZYKĘ”

Oflagujemy festiwal!

29 czerwca 2019 r./ godz. 16.30 - 18.00/ teren rekreacyjny nad zalewem w Jarocinie

 

W sobotę, w godzinach 16.30 - 18.00, w trakcie koncertów, zaplanowaliśmy plenerową akcję plastyczną. Akcja zostanie przeprowadzona w pobliży sceny plenerowej. Każdy, obdarzony choć odrobiną talentu plastycznego, może wziąć udział w tworzeniu wielkoformatowej flagi, która zawiśnie dumnie na terenie festiwalu. Grupę plastyków poprowadzi artystka PAULINA KARA, absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie, od lat zajmująca się malarstwem, lalkarstwem, ceramiką, rzeźbą współczesną i instalacją artystyczną z elementami scenografii. Od 2006 roku związana z Galerią Białą w Lublinie, czynnie działająca w Młodym Forum Sztuki, od lat wystawiająca swoje prace na znaczących wystawach w kraju i za granicą.

 

 

  

PROMOCJA WYDAWNICTW MUZYCZNYCH, ZWIĄZANYCH ZE SCENĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ

Na festiwalu promować się będą wydawnictwa muzyczne, związane ze sceną chrześcijańską. Będziecie mogli zapoznać się z nowościami, nabyć płyty ulubionych wykonawców, odkryć i zabrać ze sobą muzykę nieznanych dotąd artystów.

 

WYSTAWY TWÓRCZOŚCI AMATORSKIEJ I RĘKODZIEŁA

Na terenie festiwalu pokażą swoje prace lokalni artyści, rękodzielnicy, których twórczość nawiązuje do motywów i symboli chrześcijańskich. Możecie być pewni, że aniołów nie zabraknie!

 

SPOTKANIA Z MŁODYMI ARTYSTAMI W SALONIE MUZYCZNYM

Będziecie  mogli nabyć i podpisać płyty, porozmawiać o muzyce i życiu lub po prostu pobyć z artystami w plenerowym salonie muzycznym.